...

Treyler Üst Yapı Damper

Araç üstyapı üreticileri için özel olarak üretilmiş ve firmalara büyük kolaylık getiren sipariş, üretim, planlama, ambar, satınalma ve diğer işlemleri takip edebileceğiniz bir ERP yazılımı var.

Web Sitesi : treylerustyapi.infogrupyazilim.com

Sektörde yaklaşık 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile oluşturulmuş olan bu yazılım treyler üstyapı firmaları personel profili ve yapısı dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Siparişin alınmasından ürünün müşteriye sevkine kadar olan sürecin etkin yönetimi, planlanması ve dokümantasyonu, bu yazılım sayesinde çok kolay hale gelmekte, programı herkes kullanabilmekte ve kullanırken de süreci çok kolay bir şekilde yönetebilmektedir.

Treyler üst yapı üretici firmaları için hazırlanmış bu yazılım, planlı bir çalışma ile 45 gün içinde tüm süreci yönetebilir hale gelmekte, uygulamaya geçilmesi minimum 150 gün gibi bir zaman alan muadil yazılımlar baz alındığında çok ciddi zaman kazanımları sağlamaktadır.

Bu ERP programı, kullanıcının istek ve talepleri doğrultusunda çok kolaylıkla geliştirilebilmekte ve hızlı bir şekilde uygulamaya alınabilmektedir.

Program, üstyapı sektöründe 6 yıllık uygulamada elde edilen tüm tecrübeler dikkate alınarak geliştirilmiş olup, kendi alanında çok zor gibi bilinen tüm fonksiyonların kolayca uygulanmaya alınmasını sağlayabilmektedir. Bu avantajıyla araç üretici firmaların gerekliliklerinin de karşılanmasını büyük oranda sağlamaktadır.

Program, ISO 9001 ve ISO / TS 16949 sistem gerekliliklerine uygun olarak tasarlanmış, bununla birlikte Ürün sorumluluğu riskleri açısından firmaları karşı karşıya kalabilecekleri izlenebilirlik risklerine karşı da güvence altına almaktadır.

Programın kullanımı esnasında gerekli yetkiler ve roller kullanıcılara göre tanımlanabilmekte, üretimin her aşamasında, ürün teslimatlarında ve diğer uygulamalarda sistem üzerinden otomatik mail ve mesaj seçenekleri kullanılabilmektedir.

Kullanıcı sayılarında herhangi bir sınırlama olmamakta, kullanıcılar bazında herhangi bir ilave ücret talep edilmemektedir.

Diğer detaylar :

Uzun yıllar elde edilen deneyim sonucu hazırlanan bu ERP yazılımı, siparişten başlayarak, ürünün müşteriye teslim aşamasına kadar ve satış sonrasını da kapsayacak şekilde bütün süreci yönetmenizi sağlar. Programın ana özelliklerinden bir tanesi de kullanımının çok kolay olmasıdır. Mouse ve klavyeyi kullanabilen bir kişinin bu programı çok rahat bir şekilde kullanabileceği bir sistem damper üreticileri için geliştirildi.

Basit bir şekilde kullanılan bu ERP yazılımı web tabanlı olarak hazırlandı.Bu şekilde bütün süreci şirket içinde olmasanız dahi anlık olarak dışarıdan takip edebilirsiniz.Üretim ve planlama, hata takip olmak üzere 45 günlük bir süre içinde, şirketiniz bu program ile yönetilebilir hale gelmektedir.

Siparişi sistem üzerinden açarken ürün araçlarınızı oluşturabilirsiniz. ERP yazılımında siparişi oluşturan tüm parçalar otomatik olarak karşınıza çıkar.Bu yazılım ile deponuzu da yönetebilirsiniz. Teknik dökümantasyondan, treyler üst yapının teklif aşamasından siparişe kadar bütün birimlerin bilgilendirilmesi ve ürünün tüm üretim sürecini aşama aşama problemlerine kadar hepsini takip edebilirsiniz.

Treyler Üst Yapı Firmaları İçin Üretimde İzlenebilirliğin Önemi :

Bu ERP yazılımı bütün ürün gruplarına göre modifiye edilerek kullanıma uygun hale getirilebiliyor.Bu programla üst yapı damper üretiminde kullanılan teknik dökümantasyona ve teknik çizimlere listeler üzerinden ulaşabilirsiniz.Bu şekilde revizyonlu teknik resimlerin ortada olmasının önüne geçiliyor.Karşınıza en güncel ve geçerli resim geliyor.Yazılım üzerinde sipariş açıp ürünü oluşturduğunuzda ambardan ve imalattan parçalar geliyor ve otomatik olarak miktarları ambardan düşüyor.Stok yönetimini en iyi şekilde sağlayan bu sistem, ambarla olan entegrasyondan dolayı stok maliyetlerini de en iyi şekilde tutmanızı sağlar.

Bu ERP yazılımı, bünyesindeki hata takip sistemi, üretimde en önemli unsurlardan biri olan izlenebilirliliği net bir şekilde ortaya koymaktadır. Bir problem çıktığı zaman sisteme atanan sorumlular bu yazılım sayesinde email ve mesajla uyarılmaktadır.Treyler üst yapı üretimi yaparken hangi aşamada problemi giriyorsanız, geçmişe yönelik hataları da izleyebilme imkanınız olmaktadır.

Bilindiği gibi damper kazalarının ardından yeni yasa ile birlikte uyarı sistemleri de araçlara yerleştirilmeye başlandı.Üretimde izlenebilirlilik sağlanamaz ise meydana gelen problemde üretici en büyük sorumlulardan birisi olabilir.Bu durum kullandığınız parçaları ve onların sertifikalarını, o parçaların nasıl kullanıldığı, yapılan kaynak ve kullanılan en küçük parçaya kadar hepsini kapsıyor. Örneğin Ford'un üst yapı programının da en önemli koşullarından bir tanesi izlenebilirlilik.Ürün sorumluluğu açısından kendinizi ispat etmenin tek yolu her aşamada izlenebilirliliktir. Bu programın en önemli özelliklerinden biri de bunu her aşamada kayıt altına alabilmesidir.

Treyler üst yapı imalatçıları için özel hazırlanmış olan bu program hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen bizi arayınız veya iletişim formumuzu doldurunuz.

Yazılım Ekran Görüntüsü ve Açıklamaları :

Treyler, damper, lowbed, silobas, tanker, sal dorse, konteyner, lpg, yüksek dorse, platform lowbed, kamyon üzeri saç kasa, yarı romörk, treyler kasa, mikser, tenteli dorse, ERP yazılımları.Treyler kasa.Treyler üst yapı sistemleri.Hardox damper.Mercedes dorse imalatı, Scania dorse imalatı, Ford dorse imalatı, Volvo dorse imalatı, Renault dorse imalatı,MAN dorse imalatı, BMC dorse imalatı, DAF dorse imalatı, Dodge dorse imalatı.Dorse üreticileri.

 

© 2000 - 2017 - İnfogrup Yazılım
SirketOfisi.com İle Değişim Başladı...